• C Novo mesto
  • 12:19
  • Pon, 24.01.2022

Goran Dragić zapustil ekipo Toronta zaradi osebnih zadev, oglasil se je kanadski klub

To je bila za Kelte četrta zaporedna zmaga, h kateri je Marcus Smart osem od svojih 21 točk dosegel v zadnji četrtini in dodal osem skokov.

TORONTO – Košarkarji Toronto Raptors – vodstvo kluba je Slovencu Goranu Dragiću dovolilo, da se zaradi urejanja osebnih zadev za nedoločen čas umakne od ekipe – so v domači dvorani s 97:109 izgubili proti Boston Celtics. To je bila za Kelte četrta zaporedna zmaga, h kateri je Marcus Smart osem od svojih 21 točk dosegel v zadnji četrtini in dodal osem skokov.

Al Horford je k zmagi Bostona, prvi po dveh porazih, dodal 17 točk in 11 skokov.

Že pred tekmo je direktor Toronta Bobby Webster oznanil, da je 35-letni slovenski veteran Dragić zapustil klub in bo zaradi osebnih zadev z dovoljenjem klubskega vodstva manjkal za nedoločen čas.

Kapetan zlate slovenske reprezentance je sicer za Toronto nastopil le na petih tekmah, v povprečju je dosegal po osem točk, 1,8 podaje in 2,8 skoka na tekmo.

Pripravil: Nadlani.si/STA