• C Novo mesto
  • 23:00
  • Čet, 05.08.2021

Mura super kljubovala bogatim Bolgarom

Mura je imela najlepšo priliko v 84. minuti, ko je prodiral Karničnik, potem pa je imel zadnjo besedo Žiga Kous.

MURSKA SOBOTA – »Ludogorec je favorit, a tudi mi čutimo pritisk,« je pred 1. tekmo 2. kroga kvalifikacij za ligo prvakov povedal trener Mure Ante Šimundža. Njegova ekipa je v domači Fazaneriji navdušila, predvsem pa pokazala bogatim Bolgarom iz Razgrada, da so muraši resna ekipa! Tekma se je sicer končala brez golov z nepopularnim rezultatom 0:0. Kdo bo šel v 2. krog, bo jasno prihodnjo sredo. Se pa ve, da bo tekmec boljši iz para Ferencvaroš – Žalgiris.

Mura je imela najlepšo priliko v 84. minuti, ko je prodiral Karničnik, potem pa je imel zadnjo besedo Žiga Kous, njegov strel je žal ustavila prečka! Bolgari so bili blizu gola v izdihljajih tekme, a je Despodov žogo poslal mimo gola!

Pripravil: Nadlani.si