• C Novo mesto
  • 20:12
  • Sre, 12.06.2024

Nenadoma je umrla mažoretka Ines (23): Angel naš, čuvaj nas in varuj

V nedeljo zjutraj je umrla komaj 23-letna Ines Švajcar, medicinska sestra in članica Desinićkih mažoretk, je objavil hrvaški portal Zagorje.com. Ines je le dva dni pred nenadno smrtjo nastopila z omenjenimi mažoretkami. Doma je bila iz Ravnice Desinićke in je osnovno šolo obiskovala v Desiniću, nato pa se je preselila v Kraljevec na Sutli, kjer bo v četrtek ob 16. uri njeno zadnje slovo. Čeprav uradnih podatkov o vzroku smrti še ni, domačini domnevajo, da je bil vzrok nenaden zastoj srca, piše lokalni portal. Njene mažoretke in gasilsko društvo DVD Hrašće, katerega članica je bila, se poslavljajo od nje.

»Angel naš, pazi nas in čuvaj«

»Z globoko bolečino sporočamo vsem našim gasilskim prijateljem, da nas je nenadoma zapustil naš angel s čudovitim pomirjujočim nasmehom, naša članica Ines Švajcar (23). Ni besed tolažbe, ki bi nas potolažile. Nič ne more nadomestiti izgube ljubljene osebe in nobena beseda ne more izraziti žalosti, ki jo čutimo, a spomini in spomini so neizbrisni. Pogreb našeg drage pokojnicd bo v četrtek,. ob 16. uri na domačem pokopališču Kraljevec na Sutli.«

»Naši zgodbi je dala poseben pečat«

»Dragi naši, na tej poti želimo najprej izreči sožalje družini in bližnjim naše drage Ines, ki nas je včeraj prezgodaj zapustila. Ni besed tolažbe, ki bi jih lahko izrekli, ni besed, ki bi zdaj tolažila tiste, ki so ji bili najbližji, a nekaj je gotovo – v naših srcih in spominu bo ostala za vedno.V naše društvo je prišla kot majhna punčka in odšla kot odrasla punčka, v naši zgodbi je pustila poseben pečat in vedno izžareval posebno toplino. Bila je prelepo dekle, ki je s svojim nasmehom polepšalo številne nastope, pred dvema dnevoma pa je žal še zadnjič zaplesala z nami. Ines, čeprav ti ni uspelo končati svoje zgodbe, boš še dolgo v naši, tvoje ime bo omenjeno še na mnogih straneh in živela boš v mnogih spominih. Hvala, ker si izbrala nas in si vzela čas za številne vaje, nastope in naša druženja. Naše praznovanje nam bo ostalo v posebnem spominu, saj je bila naša Ines del tega in je z nami preživela svoje zadnje trenutke.«

N. D., Foto: facebook