• 18.01C Novo mesto
  • 19:40
  • Ned, 15.09.2019

Trebanjci z zmago prebili led

Rokometaši Trima so dosegli prvo zmago na prvi tekmi nove sezone. Po boljši igri skozi celotno srečanje so premagali Izolane z izidom 26 : 19.

TREBNJE – Že na začetku tekme so Trebanjci nakazali, da želijo zmagati in da bodo za to naredili vse. Razlika je postopno rasla iz minute v minuto. Obramba je delovala dobro, protinapad tudi, napad pa solidno. Že v prvem polčasu so držali tempo z veliko menjavami in rotacijami. Zadevalo se je z vseh pozicij, naredili pa so tudi nekaj napak, kar je verjetno posledica nervoze pred prvo tekmo. Polčas so zaključili z visoko razliko sedmih zadetkov, ki pa bi bila lahko še višja.

Drugi polčas so začeli z dvema igralcema manj, kar so gostje izkoristili in se približali na -5. Nato so Trebanjci spet prevzeli vajeti v svoje roke in povečevali vodstvo. Razlika je kmalu znašala +10 in v igro so lahko poslali prav vse igralce. Zmaga je bila tako zaslužena.

Vir in foto: RK Trimo Trebnje