Mariborčan po vožnji v nasprotno smer v trčenju z avtobusom umrl

02. feb. 2019, ob 08.22
307
50 SEK

SENOŽEČE – Na primorski avtocesti v smeri Kopra se je okoli 4. ure zjutraj zgodila prometna nesreča, v kateri je zaradi vožnje v nasprotno smer umrl 45-letni Mariborčan. Promet je bil na tem odseku več ur zaprt, okoli 8. ure pa so ga v celoti sprostili, so sporočili s Policijske uprave Koper.

Avtobus srbske registracije

Nesreča se je zgodila na avtocesti proti Kopru, pred izvozom za Senožeče. Po prvih ugotovitvah policije je voznik osebnega avtomobila, 45-letni Mariborčan, peljal v nasprotno smer po avtocesti, po prehitevalnem pasu. Zaradi tega je trčil v avtobus srbske registracije, od tam pa ga je odbilo v bankino.

Na kraju nesreče umrl

Voznik avtobusa se je nasproti vozečemu avtu sicer umikal skrajno desno na odstavni pas, a je tudi voznik avta zapeljal v levo, tako da sta čelno trčila. Voznik avtomobila je na kraju umrl. Voznik avtobusa, 42-letni državljan Srbije, v nesreči ni bil poškodovan, prav tako so nepoškodovani vsi potniki v avtobusu, so še navedli na policiji.

NaDlani.si

307
50 SEK