• C Novo mesto
  • 07:09
  • Tor, 15.06.2021

Zmage se je veselil tudi Vlatko Čančar (7 minut, 1 skok), ki je z Denverjem porazil Charlotte (112:117).

DALLAS – Luka Dončić in soigralci so doživeli gostujoč poraz proti Memphisu (133:104) in bodo še trepetali za direktno uvrstitev v končnico Lige NBA. Poraz je prišel tudi po zaslugi slabše igre Dončića, ki je v 26 minutah 12 točkam dodal po pest skokov in podaj. Za nameček je v 2. polčasu grdo padel prek reklame in se udaril v hrbet.

Precej bolj veselo je v taboru Miamia, ki je slavil v Bostonu (121:129) in se tako že uvrstil v končnico. Goran Dragić je to noč k uspehu dodal 17 točk, skok in dve podaji. Zmage se je veselil tudi Vlatko Čančar (7 minut, 1 skok), ki je z Denverjem porazil Charlotte (112:117).

Pripravil: Nadlani.si