Sandi brez zavor: ‘Viki me je šlatala v kombiju!’ Studio obmolknil …

17. okt. 2025, ob 09.11
Posodobljeno pred 1 dnevom
6267
80 SEK

Viki in Sandi sta se po koncu eksperimenta “Poroka na prvi pogled” znova srečala – tokrat v studiu Planetove komentatorske oddaje. Medtem ko so drugi gostje pričakovali umirjeno debato, je Sandi poskrbel za pravo dramo. Že uvodoma je nekdanjo ženo zbodel z opazko, da “komentatorjev ne vidi, ker Viki rine pred kamero”, in dodal, da “je že začela nekaj pribijati – saj je mama in zgleda kot mama.”

Solze, očitki in “kombijeva afera”
Čeprav je sprva delovalo, da bo srečanje minilo v šali, so se hitro odprla stara poglavja. Sandi je trdil, da je Viki pred kamerami igrala diplomatsko, za njimi pa naj bi se obnašala “kot otrok”. Najbolj burno pa je odmevala njegova izjava o tem, da ga je Viki “šlatala v kombiju” na poti v Malago. Viki je to označila za čisto laž in studio je obmolknil.

“Saj ni grda, ampak ni moj karakter”
Ljubljančan je nadaljeval brez zavor – Viki mu “ni bila všeč”, ni verjel niti, da je stara 44 let. “Če bi mi dali kako drugo žensko, bi ostal do konca,” je brez sramu dodal. Komentatorica Špela ga je poskušala umiriti, a Sandi je vztrajal, da se nima za kaj opravičevati.

Kako se je odzvala javnost?
Sandi trdi, da ga “mlajše ženske razumejo”, medtem ko ga “upokojenke napadajo”. Toda po odzivih sodeč gledalci niso navdušeni nad njegovim nastopom mnogi menijo, da je prestopil mejo dobrega okusa.

Bo Viki še kdaj spregovorila?
Po vsem sodeč je ta zgodba še daleč od konca. Čeprav se je Sandi poslovil s solzami in besedami, da je “jokal od olajšanja”, je zdaj jasno: drama se šele začenja.

Ste vedeli, v kateri zobozdravstveni ordinaciji dela nova Miss Universe?
LJUBLJANA – Na letošnjem finalnem izboru Miss Universe Slovenije je zmagala Hana Klaut, ki bo novembra zastopala Slovenijo na svetovnem tekmovanju na Tajskem. Hana prihaja iz Šempetra pri Gorici,

(nd; Foto: Planet TV)

6267
80 SEK