Tako so včeraj navijači peli na tribunah, kakšno noro vzdušje (VIDEO)
Včerajšnji večer je bil za navijače NK Celje nekaj posebnega. Ko so tribune zadonele s pesmijo “Ka jim delamo …”, se je zdelo, kot da se je v dvorani zlila ena sama enotnost. Navijači so pokazali, da so v zadnjih dveh letih zrasli v pravo oporo klubu, kakršne v preteklosti dolgo ni bilo čutiti.
Navijaško srce bije za ekipo
Na tekmah Celja že dolgo ni bilo čutiti take energije, kot je zadonela včeraj. Navijači so peli in dokazali, da so resnično del moštva. Na družbenih omrežjih se vrstijo zapisi, da je to najboljša podpora klubu v zadnjih letih. Ena najbolj prepoznavnih pesmi, ki jo navijači vedno znova ponesejo po tribunah, je “Ka jim delamo …”. Ko se je zadonela včeraj, so se roke dvignile, glasovi pa združili v en sam mogočen zbor. Slike in posnetki s tribun kažejo, kako se je dvorana spremenila v eno samo navijaško družino.
Klub in navijači skupaj močnejši
Ob koncu tekme so se igralci zahvalili svojim navijačem, ki jih spremljajo na vsakem koraku. V klubu poudarjajo, da brez takšne podpore vzdušje na tekmah nikoli ne bi bilo tako posebno. Prav navijači dajejo Celju tisto dodatno energijo, ki jo ekipa potrebuje v odločilnih trenutkih. Včerajšnji prizori so jasen dokaz, da je NK Celje dobil navijaško bazo, ki zna stati ob strani svojemu klubu v dobrem in slabem. Ko se v dvorani ali na stadionu glasovi združijo v eno, takrat se rojeva prava športna magija.
Napisal: K. J.
Vir: Facebook – NK Celje