To je trenutek, ko si je Luka Dončić spet poškodoval gleženj, izraz na obrazu pove vse

04. feb. 2024, ob 07.39
13
90 SEK

Na drugi strani je blestel Janis Andetokumbo – 48 točk je prispeval za 33. zmago sezone. Dallas je doživel 23. poraz v sezoni.

DALLAS – Slovenski superzvezdnik Luka Dončić je vnovič blestel, a tudi njegovih 40 točk, 11 podaj in devet skokov ni bilo dovolj, da bi Dallas ugnal Milwaukee, ki je zmagal z rezultatom 117:129.

Dallas je v prvi četrtini vodil že 44:20. Še več, Dallas je imel 20 točk naskoka dve minuti pred koncem polčasa, a je Milwaukeeju uspel nor niz 0:15, po 24 minutah pa je bilo 65:61. V nadaljevanju Dallasu ni šlo več, igral je vidno oslabljen brez Kyrieja Irvinga, Danteja Exuma in Derecka Livelyja.

V prvi četrtini je naš as Luka Dončić spet obnovil poškodbo desnega gležnja, za nekaj trenutkov je celo odšel v slačilnico, a je nadaljeval s tekmo. Sam pa ni zmogel vsega: v 40 minutah, kolikor je igral, je izgubil tudi devet žog. Na drugi strani je blestel Janis Andetokumbo – 48 točk je prispeval za 33. zmago sezone. Dallas je doživel 23. poraz v sezoni.