• 05:55
  • Tor, 18.05.2021

Slovenski navijači Luke Dončića: “Luka povej jim svoje, zderi se, ne šparaj se in naj se zamislijo. Al pa menjaj klub!”

Slovenski as je končal tekmo pri 44 točkah.

DALLAS – Košarkarji Dallasa so po štirih zaporednih zmagah doživeli poraz, 118:121 je bilo za Portland, ki je v zadnjih minutah skoraj zapravil vso prednost. Spet je blestel Luka Dončić, njegova statistika pa impresivna – 36 minut, 44 točk, 9 podaj, 7 skokov, a je bil pri vsem tem spet preveč osamljen, zato tudi poraz…

Dončić je imel met za izenačenje tik pred koncem tekme, a se je žoga odpeljala z obroča… Tudi zato ne čudi jeza Dončića ob porazu… Ob porazu so se razpisali tudi na FB strani Navijačev Luke Dončića, besen kot ris pa je bil tudi Gregor Sevšek, ki že vrsto let pozorno spremlja Dallas in Luko Dončića.

Pripravil: Nadlani.si