POGREŠAN JE 40-LETNI BOJAN ZUPANC: Nazadnje so ga videli v Trebnjem – Policija prosi za pomoč

22. jun. 2026, ob 17.04
Posodobljeno pred 2 urama
383
80 SEK

Policija prosi za pomoč pri iskanju 40-letnega Bojana Zupanca iz Homa pri Šentrupertu. Domov se ni vrnil že od nedeljskega jutra, po nekaterih informacijah pa je v zadnjem obdobju omenjal tudi odhod proti Avstriji.

Nazadnje viden pred Zdravstvenim domom Trebnje

Policisti Policijske uprave Novo mesto so bili danes obveščeni o pogrešanju 40-letnega Bojana Zupanca iz Homa pri Šentrupertu. Pogrešani se od nedelje, 21. junija 2026, okoli 4. ure zjutraj ni vrnil domov. Nazadnje so ga opazili pred Zdravstvenim domom Trebnje, od tedaj pa svojci in policisti o njem nimajo novih informacij. Policija je že pregledala ožjo in širšo okolico, vendar Bojana Zupanca doslej niso našli. Vsaka ura brez preverjene informacije je za njegove bližnje težka, zato policisti javnost pozivajo k pozornosti in pomoči.

Pogrešan Bojan; vir: Policija
Pogrešan Bojan; vir: Policija

Tako je bil oblečen

Bojan Zupanc je visok približno 170 centimetrov, je srednje postave in ima kratke temnejše lase. Ob zadnjem opažanju naj bi bil oblečen v polo majico s svetlo-temnimi vodoravnimi črtami, temnejše dolge hlače in temno obutev. Pri sebi naj bi imel tudi mobilni telefon. Pomemben podatek v preiskavi je, da je pogrešani v zadnjem obdobju večkrat omenjal možnost odhoda v Avstrijo, predvsem na območje mesta Graz. To še ne pomeni, da se tam tudi res nahaja, lahko pa pomaga ljudem, ki so ga morda opazili na poti, na avtobusnih ali železniških postajah oziroma drugod.

Odkrijte, kako do zobozdravstvenih storitev po skoraj 3-krat nižjih cenah
Ali ste vedeli, da lahko za povsem enako zobozdravstveno storitev v različnih klinikah plačate tudi do trikratno razliko v ceni? Da – razlike so lahko osupljive, in prav zaradi tega je izbira prav

Ste ga videli? Takoj pokličite 113

Policija prosi vse, ki bi Bojana Zupanca opazili ali bi vedeli karkoli o njegovem nahajališču, naj informacije nemudoma sporočijo na interventno številko 113 ali najbližji policijski postaji. Tudi podatek, ki se na prvi pogled morda zdi nepomemben, lahko pomaga usmeriti iskanje in njegovim domačim prinese odgovor.

Pripravil: I.M.

Vir: Policija

383
80 SEK